همه خود را داناتر از بقيه ميدانند!!!

روزی سگ دانايی از کنار گربه ها گذشت.اما چون به آنها نزديک شد دريافت که به او هيچ توجهی نمی کنند.لذا از کارشان شگفت زده شد و ايستاد.

در اين اثنا گربه ای تنومند که آثار هيبت و بزرگی بر چهره اش بود به دوستانش نگاه کرد و گفت:برادران با ايمان! همواره دعا کنيد زيرا اگر دعای خود را با شدت بسيار تکرار نماييد به درخواستتان اجابت می شود و از آسمان موش می بارد !

سگ دانا با شنيدن اين پند در دل خود خنديد و در حاليکه از آنها دور ميشد با خود چنين گفت:

در درک آنچه در کتابها هست،کودن تر از اين گربه ها نيست...مگر در کتابها نخوانده اند که آنچه با راز و نياز و دعا از آسمان فرود می آيد،استخوان است و نه موش؟!

(جبران خليل جبران)

************************************************************

دوستای گلم سلام...اين عکس هم به عنوان چاشنی ببينين.با مزه ست:

 

                   

 

/ 21 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یه جیزینقیلی حرف (عاطفه)

محيای جون سلام ... خدمت رسيدم عرض ادب و ارادت کنم :دی خوبی دختر ؟ متن جالب انگيز ناکی بود ... البته با اجازتون ۲ بار خوندم تا جــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرفتم ( قابل توجه اينکه نگرفتم جرفتم ((: ) جريان چی هست ... مرسی .

سينا

خوشحال ميشم تو وبلاگ قشنگت به من هم يه لينك بدي دوست من. من برا شما يه لينك دادم

سينا

خوشحال ميشم تو وبلاگ قشنگت به من هم يه لينك بدي دوست من. من برا شما يه لينك دادم.

zs

سلام دوست خوبم. ممنون که کلبه ام رو با عطر وجودت شادی بخشيدی. متنت خيلی زيبا و قابل تامل بود. اين نی نی هم واييييييييييييييييييی خيلی نازنينه. من سیوش کردم. شاد و موفق و سلامت باشي

ستاره

خوابم نمی بره..فردا اگه به مترو نرسيدم..بدون که باز زده به سرم و شب زنده داری ميکنم..جيغ نکش..:دی..راستی! پوشه ابيه جاش امنه؟ ندزدن ازت؟ ديگه وقت ندارم ها!!:دی..

farsash

سلام . ازپيام تبريک عيدت ممنون ........... هرچند خيلی ديره ولی اميدوارم سالی پر نشاط داشته باشی ............ از اينکه هنوز به يادم هستی خوشحالم ...... موفق باشی .

kasra

ياد باد آن روزگاران ياد باد ...

شيدا بي لوسي

سلام مث اينكه تولد شماست آره ؟ تولدت مبارك خوش به حال تو و ستاره كه با همين

kasra

تولدتون مبارک محيا خانم ..آرزوی سعادت و خوشبختی شما در قلب ماست ...

مهدی

سلام محيا خانم ........ محيا يعنی زندگی يعنی طراوت ........ تولدتون رو تبريک می گم انشاالله با توکل به خدا پله های موفقيت رو پشت سر بگذاريد ...... با آرزوی خوشبختی و سلامتی . خدانگه دار .......